Lietuvos Balsas - FINALAS!

Atsiprašome, šis renginys jau įvyko.

Renginius to paties žanro galima rasti TEATRO ARENA kategorijoje. Gal jus sudomintu vienas iš šių dviejų įvykių?

All Stars Ballet

Teatro arena, Vilnius

2015/02/13

PIANO NIGHT | Linas Adomaitis

Teatro arena, Vilnius

2015/02/14

Kaina: 34.00 LTL

Kada: 2014/01/01

Didžiausias, kokybiškiausias gyvos muzikos projektas „Lietuvos balsas“ finišuoja! Grandiozinis didžiojo superfinalo koncertas – vienintelis toks Lietuvoje!

Į renginį būtina atvykti laiku, pavėlavusieji nebus įleidžiami, o pinigai negrąžinami.

Organizatoriai pasilieka teisę savo nuožiūra bet kuriuo metu keisti bilietų kainas TICKETPRO tinklapyje. Atsiskaitant už rezervuotus bilietus, jų kaina bus taikoma pagal tos dienos, kai daromas apmokėjimas, nustatytus įkainius.

Jeigu yra nuolaida, tai ji netaikoma bilieto mokesčiui ir arenos mokesčiui (jeigu toks yra).

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės simonas@ticketpro.lt

Renginio detalės

Grandiozinis didžiojo superfinalo koncertas

Didžiausias, kokybiškiausias gyvos muzikos projektas „Lietuvos balsas“ finišuoja! Grandiozinis didžiojo superfinalo koncertas – vienintelis toks Lietuvoje! Tik čia skambės gera muzika, čia iš arti bus jaučiamas dalyvių jaudulys, čia populiariausios ir publikai puikiai pažįstamos dainos atneš pergalę arba privers braukti nusivylimo ašarą. Ypač daug dėmesio koncerte sulauks publika – ji ne tik dalyvaus šioje didžiulėje muzikos šventėje, kartu su dalyviais išgyvens svarbiausias akimirkas, bet ir bus apdovanota.

„Lietuvos balso“ finale susikaus keturi ryškiausi nuo rugsėjo televizijos eteryje karaliavusio projekto dalyviai. Į kovą dėl pergalės juos lydės mokytojai: Merūnas Vitulskis, Inga ir Arūnas Valinskai, Donatas Montvydas, Katažina Nemycko.

Itin kruopščiai superfinalui rengiasi „Lietuvos balso“ kūrybinė komanda: ruošiamos ypatingos vaizdo projekcijos, priimami sceniniai sprendimai, kuriamas išskirtinis apšvietimas. Kūrybos namų „ELITAZ“ prodiuseriai žada, kad nusprendę vakarą prie televizoriaus iškeisti į šėlsmą „Lietuvos balse“ tikrai nenusivils.

 

Kur:

  • Teatro arena, Olimpiečių g. 3, Vilnius

Internetas: www.zmones.lt/lietuvosbalsas
Rengėjas: http://www.teatroarena.lt/