E-Ticket

10.2.2009

E-Bilieto informacija

Atsispausdink bilietą namuose!

 

logo

E-BILIETĄ galima įsigyti tik į pasirinktus renginius.

TICKETPRO pristato E-BILIETO paslaugą. Kai perkate bilietą Ticketpro tinklapyje, pasirinkite kategoriją E-BILIETAS. Kai tik bus patvirtintas jūsų apmokėjimas, jūs galėsite atsispausdinti savo bilietą. 

Daugiau informacijos apieE-BILIETĄ

  • - Vėliausiai bilietai gali būti įsigyjami likus dviem dienoms iki renginio.
  • Šiuos bilietus galima atsispausdinti namuose ar bet kurioje kitoje vietoje, kur yra spausdintuvas. (Pasirinkus„Užsakymopatvirtinimas“, vartotojui bus suteikta informacija kaip atsispausdinti E-BILIETĄ.)
  • E-BILIETAS – tai bilietas su brūkšniniu kodu, kuris tikrinimas skaitytuvu renginio vietoje prie įėjimo, kur šio bilieto pateikėjas įleidžiamas į vidų. Bilieto brūkšninis kodas nuskaitomas tik vieną kartą, jo nuskaityti dar kartą neįmanoma. Tik pirmas žmogus, pateikęs šį bilietą, bus įleidžiamas į vidų. Visi mėginantys į renginį patekti su jau nuskaitytu bilietu ar turintys šio bilieto kopijas, bus neįleidžiami ir patekimas į renginį bus uždraustas.

Įspėjimas:

  • Norint atsispausdinti E-BILIETĄ, savo kompiuteryje pasirinkite galimybę spausdinti PDF formato dokumentus (pvz:  Adobe Acrobat Reader).
  • E-BILIETĄ galima įsigyti tik į  pasirinktus renginius. Jei į norimą renginį pasirinkimas yra įmanomas, tuomet vartotojui ši galimybė pasiūloma automatiškai įsigyjimo metu.
  • TICKETPRO neprisiima atsakomybės dėl kilusių sunkumų, susijusių su neleistinu bilieto kopijavimu. Bilietą svarbu laikyti saugioje vietoje.

·