DEPECHE MODE

Jus galbūt sudomins vienas iš šių įdomių renginių, šitas jau praėjo.

Kitus renginius to paties žanro galima rasti šioje kategorijoje Muzika.

Passenger

Traku pilis, Trakai

2015/08/11

LOFTAS FEST 2015

Menų fabrikas LOFTAS, Vilnius

2015/08/28 iki 2015/08/30

Kada: 2013/07/27

Naujų pasaulinių gastrolių koncertas bus surengtas ir Vilniuje

ZONŲ išdėstymas:

FANŲ ZONA PREMIUM - prie scenos (stovimos vietos)

FANŲ ZONA - aplink FANŲ ZONĄ PREMIUM (stovimos vietos)

ANKSTYVAS ĮĖJIMAS - aplink FANŲ ZONĄ PREMIUM (FANŲ ZONOJE)(stovimos vietos)

Ankstyvo įėjimo paketą sudaro: Fanų zonos bilietas; ankstyvo įėjimo atskiri vartai; Ankstyvo įėjimo laminuotė ir apyrankė; atlikėjų dovana; 30 min ankstesnis įėjimas.

VIP PAKETAS - stovimoje zonoje VIP TRIBŪNA - sėdimos vietos, su leidimu eiti į FANŲ ZONĄ

VIP PAKETĄ sudaro: VIP įėjimo vartai; rezervuota parkavimo vieta (Orientacinis adresas M. K. Čiurlionio g. 102, Vilnius. tikslesnius nurodymus pateiks apsauga) ; VIP įėjimo laminuotė ir apyrankė; patekimas į fanų zoną; sutikimo gėrimas ir maistas.
Važiuojant į VIP parkingą būtinai turėkite su savimi VIP bilietą.

STOVIMAS - aplink FANŲ ZONA

Vienas pirkėjas, vienu pirkimu, gali įsigyti ne daugiau 6 bilietų!

Organizatoriai pasilieka teisę savo nuožiūra bet kuriuo metu keisti bilietų kainas TICKETPRO tinklapyje. Atsiskaitant už rezervuotus bilietus, jų kaina bus taikoma pagal tos dienos, kai daromas apmokėjimas, nustatytus įkainius.

Jeigu yra nuolaida, tai ji netaikoma bilieto mokesčiui ir arenos mokesčiui (jeigu toks yra).

Bilietas reikalingas visiems renginio dalyviams, nepriklausomai nuo amžiaus.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės simonas@ticketpro.lt

DM plan

 

Renginio detalės

Ypatingi koncerto svečiai:

Diamond Version (Vokietija)
Instrumenti (Latvija)

Tai, ko užgniaužę kvapą tikėjosi  „Depeche Mode“ gerbėjai, virto tikrove. Paryžiuje spaudos konferenciją surengusi garsioji grupė paskelbė, jog 2013-aisiais surengs pasaulines gastroles. Į jų maršrutą įtraukta ir Lietuva – Vilniaus Vingio parke britų grupė pasirodys liepos 27 dieną.

Muzikos revoliucionieriai, kurių įrašai pasaulyje parduoti daugiau nei 100 milijonų egzempliorių tiražu, surengs didingas gastroles, kurios neabejotinai taps metų muzikiniu įvykiu.

Koncertų turas po Europą gegužės 7-ąją startuos Tel Avive. 25-ose Europos valstybėse grupė surengs 34 koncertus, kuriuos stebės pusantro milijono žiūrovų. Turo pasirodymai vyks po atviru dangumi – „Depeche Mode“ koncertų scena iškils Berlyno ir Romos olimpiniuose, Maskvos „Lokomotyvo“, Paryžiaus „Stade de France“ ir kituose dideliuose Europos stadionuose. Iš Europos grupės maršrutas nusidrieks į Šiaurės Ameriką.

Muzikos mėgėjų dievinama grupė į Lietuvą 2013-aisiais sugrįš po septynerių metų pertraukos – į 2006-aisiais surengtą „Depeche Mode“ koncertą Vilniuje buvo išpirkti visi bilietai.

“Depeche Mode“ į sceną sugrįžta po stulbinamai sėkmingo 2009-2010 metais surengto koncertų turo „Tour Of The Universe“. Jo metu grupės nariai Dave'as Gahanas, Martinas Gore'as ir Andy Fletcheris koncertavo 142 kartus. Koncertų turas sumušė populiarumo rekordus – į pasirodymus buvo parduota daugiau nei 2,5 milijono bilietų.

„Depeche Mode“ pripažįstama išskirtine muzikos grupe, laužančia stereotipus ir pelniusia ypatingą gerbėjų atsidavimą. Kelios dešimtys grupės dainų pasiekė „topų“ viršūnes daugelyje pasaulio šalių. Ištikimiausi „Depeche Mode“ gerbėjai gastrolių metu keliauja paskui grupę, stengdamiesi pamatyti bent keletą pasirodymų.

Vilniuje, kaip ir kituose Europos miestuose, „Depeche Mode“ atliks populiariausias savo dainas, sukurtas per tris įspūdingos karjeros dešimtmečius, o taip pat – naujus kūrinius. Gerbėjams jau ne paslaptis, kad didžiąją šių metų dalį grupė praleido, kurdama naują, jau 13-ąjį studijoje įrašytą savo albumą, kuris parduotuvėse pasirodys kitų metų pavasarį.

„Mes puikiai dirbame kartu. Grupėje buvo pakilimų, nuopuolių. Bet stiprybė visada ateina iš muzikos, koncertų, gerbėjų, kurie klausosi mūsų, auga su mumis. Naujajam albumui paruošėme net 20 dainų, žinoma, į patį albumą jų pateks mažiau.

Kurti muziką daugiau nei pusę gyvenimo – neįtikėtina, kad galime tai daryti. Labai džiaugiuosi dėl naujojo albumo ir nekantrauju pradėti naują koncertų turą“, - spaudos konferencijoje sakė grupės vokalistas Dave'as Gahanas.

Paprašytas apibūdinti naująjį albumą, pagrindinis grupės dainų autorius Martinas Gore'as užsiminė: „Šio albumo skambesys man kiek primena mūsų diskų „Violator“ ir „Songs Of Faith And Devotion“ nuotaiką.“

Depeche Mode koncetą Lietuvoje rengia didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“,  šiais metais žiūrovus pakviesiantis ir į vienas iš didžiausius koncertų Baltijos šalyse rugpjūčio 20 dieną – Robbie Williamso šou Taline, šokių muzikos festivalį „Stebuklas 2013” su vokiečiu Thomu Goldu ir geriausiais Lietuvos didžėjais, grupės „Vaya Con Dios“ atsisveikinimo koncertą, legendinio dainininko Robertino Loreti gastroles su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, Italijos Giuseppe Verdi teatro kamerinio orkestro, Lenkijos scenos karalienės Marylos Rodowicz koncertus ir daugybę kitų renginių. 

Kur:

  • Vingio parkas, M. K. Čiurlionio g. 100, VILNIUS