ROBBIE WILLIAMS

Jus galbūt sudomins vienas iš šių įdomių renginių, šitas jau praėjo.

Kitus renginius to paties žanro galima rasti šioje kategorijoje Muzika.

Passenger

Traku pilis, Trakai

2015/08/11

LOFTAS FEST 2015

Menų fabrikas LOFTAS, Vilnius

2015/08/28 iki 2015/08/30

Kaina: 244.00 LTL

Kada: 2013/08/20

Pirmą sykį Baltijos šalyse koncertuosiantis Robbie Williamsas lietuvius kviečia susitikti Taline

Vienas pirkėjas, vienu prikimu, gali įsigyti ne daugiau 6 bilietų!

Organizatoriai pasilieka teisę savo nuožiūra bet kuriuo metu keisti bilietų kainas TICKETPRO tinklapyje. Atsiskaitant už rezervuotus bilietus, jų kaina bus taikoma pagal tos dienos, kai daromas apmokėjimas, nustatytus įkainius.

 

RW planas

Renginio detalės

Pirmą sykį Baltijos šalyse koncertuosiantis Robbie Williamsas lietuvius kviečia susitikti Taline

Džiugi ir sensacinga žinia Baltijos šalių muzikos mėgėjams šiandien pasiekė iš Londono. Kitų metų rugpjūčio 20 dieną Talino Dainų slėnyje koncertą surengs garsusis britų dainininkas Robbie Williamsas. Bilietais į vienintelį scenos superžvaigždės koncertą Rytų Europoje bus pradėta prekiauti jau šią savaitę – ribotas jų skaičius bus skirtas ir Lietuvos žiūrovams.

Didžiuosiuose Europos stadionuose ir erdvėse po atviru dangumi kitą vasarą vyksiančių koncertų planus Robbie Williamsas šiandien atskleidė spaudos konferencijoje Londone.

Kartu su koncertų turo partneriu „Samsung“ dainininkas savo gerbėjus pakvies į 17 išskirtinių pasirodymų dešimtyje valstybių. Robbie Williamso koncertai vyks Londono „Wembley“, Miuncheno Olimpiniame, Milano „San Siro“ ir kituose žinomuose Europos stadionuose. Koncertų grafike pirmą kartą atsidūrė ir Estija.

„Pagaliau galime atskleisti tai, dėl ko derybos vyko daugiau nei metus. Robbie Williamso pasirodymas Taline neabejotinai taps vienu ryškiausių 2013-ųjų renginių Baltijos šalyse.

Iš trijų valstybių sostinių koncertui pasirinktas Talinas, nes šio miesto Dainų slėnis sutalpins didžiausią Robbie gerbėjų minią. Nėra abejonių, kad koncertas sudomins ne vienos užsienio šalies žiūrovus – daugelyje valstybių Robbie pasirodymai nenumatyti, o organizatorių patirtis rodo, kad dėl jo koncertų gerbėjai mielai keliauja po visą Europą.

Žinodami, kad Lietuvoje netrūksta Robbie Williamso gerbėjų, jiems rezervuosime dalį bilietų, kuriuos bus galima įsigyti jau pirmosiomis prekybos dienomis“, - sako koncertą rengiančios agentūros „BDG Music“ atstovas Deividas Afarjanc.

Robbie Williamsas solinį koncertų turą surengs po daugiau nei šešerių metų pertraukos. Ankstesnės jo gastrolės „Close Encounters“ pasiekė pasaulio rekordą – daugiau nei 1,6 milijono bilietų į šiuos koncertus buvo nupirkti per vieną dieną.

Kad susidomėjimas dainininko pasirodymais – milžiniškas, parodė praėjusią savaitę surengti trys jo koncertai Londone. 50 tūkstančių bilietų į tris pasirodymus O2 arenoje parduoti greičiau nei per valandą – užsiregistravusių juos įsigyti žiūrovų buvo daugiau nei 2,5 milijono. „Vis dar geriausias britų muzikos šoumenas“, - po šių pasirodymų skelbia britų dienraštis „Daily Mirror“. „Robbie nepralenkiamas. Didžiausia popžvaigždė iš visų, kurios šioje šalyje atsirado per 20 metų“, - antrina leidinys „The Sun“.

„Šie šou man priminė, koks ypatingas jausmas atlikti savo dainas prieš didžiulę auditoriją, kiek jaudulio ir adrenalino tai suteikia. Pirmyn į 2013-uosius“, - vėl susitikti su savo publika nekantrauja Robbie Williamsas.

Naujas gastroles atlikėjas skelbia, pasiekęs naujas karjeros aukštumas. Lapkritį išleistas jo albumas „Take The Crown“ ir daina „Candy“ Didžiojoje Britanijoje pasiekė populiariausių įrašų dešimtuko pirmąją vietą.

Prieš 22 metus grupėje „Take That“ debiutavęs Robbie Williamsas 1996-aisiais pradėjo solinę karjerą, kurioje – daugybė įspūdingų pasiekimų. Dainininko įrašai parduoti daugiau nei 70 milijonų egzempliorių tiražu. Jo kolekcijoje yra 17 Britų muzikos apdovanojimų – daugiau nei bet kurio kito atlikėjo ar grupės. Dainininko diskografijoje yra net kelios dešimtys visoje Europoje išpopuliarėjusių hitų - „Feel“, „Angels“, „Millennium“, „Let Me Entertain You“, „Kids“, „Supreme“, „Rock DJ“ ir daugelis kitų. Robbie Williamsas įrašė duetus su atlikėja Kylie Minogue ir kino žvaigžde Nicole Kidman, išleido didžiulio populiariumo sulaukusį svingo albumą, o 2003 metų vasarą Nebvorto parke Didžiojoje Britanijoje per tris vakarus koncertavo net 375 tūkstančiams žiūrovų.

2010-aisiais Robbie Williamsas vienam sezonui sugrįžo į grupę „Take That“. Kartu su juo grupės įrašytas diskas „Progress“ Didžiojoje Britanijoje tapo greičiausiai perkamu šio šimtmečio albumu, o pernai vasarą surengtą koncertų turą stebėjo beveik 2 milijonai žiūrovų.

Robbie Williamso koncertą Taline, kaip ir kitus 2013-aisiais suplanuotus pasirodymus, pradės ypatingas svečias – britų dainininkas Olly Mursas. TV šou „X Faktorius“ prieš trejus metus išgarsintas atlikėjas jau gali pasigirti keturiomis dainomis, kurios Didžiosios Britanijos „topuose“ pasiekė pirmąją vietą, ir keturiais milijonais skaičiuojamu parduotų įrašų tiražu.

Bilietus į vienintelį Robbie Williamso koncertą Baltijos šalyse bus galima įsigyti visose „Ticketpro“ kasose ir interneto svetainėje www.ticketpro.lt. Bilietų kaina - nuo 244 Lt. Viešoje prekyboje bilietai pasirodys gruodžio 3 dieną 10 valandą ryto.

Robbie Williamso koncertą pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „BDG Music Group“, kuris surengs du didžiausius 2013 metų renginius Lietuvoje - birželio 4 dieną – legendinio muzikanto Erico Claptono jubiliejaus koncertą Kauno “Žalgirio” arenoje, o liepos 27-ąją – kultinės grupės „Depeche Mode“ šou Vingio parke.

ATMINTINĖ ROBBIE WILLIAMS KONCERTO LANKYTOJAMS TALINE


Patekimas į Dainų slėnį per vartus nurodytus plane nuo rugpjūčio 20 dienos 16:00 val.
Koncerto pradžia (apšildanti grupė - Olly Murs) - 19:30 val.
Organizatoriai ragina žiūrovus atvykti kuo ankščiau, nes patekimas į Dainų slėnį gali užtrukti.
Visi bilietai, parduoti į Robbie Williams koncertą, turi unikalų brūkšninį kodą jis negali kartotis. Visi bilietai bus skenuojami prie įėjimo. Tik sėkmingai nuskenavus bilieto brūkšninį kodą bilieto savininkas galės patekti į koncertą. Nuskenavus brūkšninį kodą pirmą kartą, pakartotinai panaudoti bilieto neįmanoma. Tik pirmas asmuo, pateikęs bilietą į renginį, kuris bus nuskenuotas, bus įleidžiamas į vidų. Bet koks bandymas pateikti nuskenuotą bilietą arba jo kopiją pakartotinai, nepaisant to kas pateikia bilietą, bus nesėkmingas ir tokio bilieto turėtojas negalės patekti į renginį. Visais klausimais, susijusiais su bilietais, renginio vietoje Jums galės padėti Ticketpro įmonės atstovai.
PRIMENAME, KAD BILIETŲ KLASTOJIMAS ARBA TYČINIS KOPIJAVIMAS IR PLATINIMAS, TURINT TIKSLĄ NETEISĖTAI PATEKTI Į RENGINĮ, YRA ĮSTATYMO PAŽEIDIMAS IR YRA BAUDŽIAMAS PAGAL ESTIJOS TEISĖS AKTUS.
BILIETUS Į RENGINĮ BUS GALIMA ĮSIGYTI VIETOJE, TICKETPRO KASOSE. KASŲ VIETOS PAŽYMĖTOS RENGINIO PLANE.

Su savimi turėkite:
- Grynųjų pinigų. Mokėti už maistą, gėrimus, suvenyrus ir t.t. Dainų slėnio teritorijoje bus galima tik grynaisiais pinigais;
- Apsiaustą nuo lietaus;
- Gerą nuotaiką;
- Nepaisant to, kad Estija yra prisijungusi prie Šengeno erdvės, pasienio ruože gali būti tikrinami dokumentai, todėl visi, vykstantys į koncertą iš užsienio, privalo turėti su savim asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę arba pasą).
- Mobilieji telefonai. Dainų slėnyje bus įrengti papildomi mobilaus ryšio bokštai, tačiau mobiliojo ryšio tinklai gali būti apkrauti, todėl gali pasitaikyti mobiliojo ryšio sutrikimų. Pasistenkite iš anksto susitarti su draugais ir šeimos nariais dėl susitikimo vietos.
Renginio planą galite atsispausdinti: http://www.fbi.ee/wp-content/uploads/rw_plan.pdf
- Dėl didelio garso ir didelio žmonių skaičiaus organizatoriai pataria neimti su savimi kūdikių ir atkreipia dėmesį į tai, kad vaikų vežimėliai gali sukelti nepatogumų. Saugumo sumetimais užrašykite savo vaikui ant riešo arba įdėkite į kišenę informaciją apie jo vardą, pavardę bei Jūsų telefono numerį. Nuo 24:00 vaikus iki 16 metų privalo prižiūrėti suaugęs lydintysis asmuo.


TRANSPORTO EISMAS IR PARKAVIMAS
Palikite mašinas atokiau nuo Dainų slėnio ir ateikite į renginį pėstute arba pasinaudokite viešuoju transportu.
Narvos plento dalyje - tarp Pirita tei ir Smuuli gatvių - rugpjūčio 20 dieną nuo 16:00 val. bus draudžiamas transporto eismas, išskyrus viešąjį transportą bei mašinas, turinčias specialius leidimus.
Sustoti ir parkuotis šioje Narvos plento dalyje bus draudžiama, išskyrus mašinas su specialiais leidimais. Automobilių judėjimo greitis aplink Dainų slėnį bus ribojamas.
Nemokamos nesaugomos parkavimosi aikštelės, kurios turės ribotą vietų skaičių, bus Narvos plente - nuo Smuuli gatvės iki Katleri gatvės.
MAŠINOS, KURIOS BUS PARKUOJAMOS NE PAGAL EISMO TAISYKLES, BUS PRIVERSTINAI NUTEMPIAMOS.
MALONIAI PRAŠOME ATKREIPTI DĖMESĮ Į KELIO ŽENKLUS IR EISMĄ REGULIUOJANČIŲ PAREIGŪNŲ NURODYMUS!

Lankytojams su negalia
Koncerto žiūrovams neįgaliųjų vežimėliuose bus skirta speciali zona tribūnoje (žr. renginio planą).
Žiūrovų neįgaliųjų vežimėliuose įėjimas - per Mere vartus (A).
Prie Mere vartų bus įrengta parkavimosi aikštelė, skirta koncerto žiūrovams neįgaliųjų vežimėliuose.
Asmenį neįgaliųjų vežimėlyje, turintį bilietą į renginį, gali lydėti vienas asmuo.
JŪSŲ SAUGUMAS
Į koncerto teritorija įsinešti draudžiama:
Lietsargį;
Foto, video ir garsą įrašančią techniką (išskyrus mobiliuosius telefonus);
Savo maistą be gėrimus;
Šaunamuosius ir šaltuosius ginklus, pirotechniką, pavojingus daiktus ir medžiagas;
Alkoholį ir narkotikus;
Gyvūnus;
Pašalinius daiktus - nesineškite su savimi didelių maišų, kuprinių, nereikalingų daiktų - jie lėtina asmens ir daiktų patikrą įeinant į renginį. Prie įėjimų į Dainų slėnį bus įrengtos mokamos daiktų saugojimo kameros (kaina - 2 eurai);
Dviračius, riedučius ir riedlentes;
Į renginio teritoriją nebus įleidžiami agresyvūs, stipriai apsvaigę nuo alkoholio arba trukdantys kitiems asmenys.
IŠLIKITE RAMŪS!
Tokio masto renginyje kiekviena smulkmena reikalauja laiko - pvz., bilietų patikrinimas, asmens ir asmeninių daiktų patikra prie įėjimo į renginį, gėrimų bei maisto pirkimas ir t.t.
Elkitės taip, kaip Jūs norėtumėte, kad būtų elgiamasi su Jumis. Nepamirškite, kad apsaugos darbuotojai tiesiog atlieka savo darbą - maloniai prašome su jais nesiginčyti ir vykdyti jų nurodymus.
Susipažinkite su informacija apie renginį ir koncerto vietos žemėlapiu.
NEPAMIRŠKITE PLANUOTI LAIKO!
Ateikite į renginį anksčiau, kad galėtumėte užsiimti geresnę vietą. Nepamirškite, kad koncertui pasibaigus, išėjimui iš Dainų slėnio irgi prireiks laiko.
Viso koncerto metu Dainų slėnio teritorijoje budės greitoji pagalba, gelbėtojai bei policija. Taip pat veiks pirmosios pagalbos punktai.
Pamestų/rastų daiktų biuras įsikurs prie vartų iš Oru gatvės pusės (B) ir veiks nuo rugpjūčio 20 dienos iki koncerto pabaigos. Koncertui pasibaigus, pamesti vertingi daiktai bei dokumentai bus perduoti policijai

LIVE NATION BALTICS JUMS LINKI MALONIAI PRALEISTI LAIKĄ!

Kur:

  • Talino dainų šventės slėnis, Narva maantee 95, Talinas

Nuotraukos ir video

Naujausias Robbie Williamso vaizdo klipas „Different'':

 


Pirmąją vietą Didžiosios Britanijos „topuose“ šį mėnesį pasiekusi daina „Candy'':


 

Vienas populiariausių Robbie Williamso hitų „Angels'':