Bill Bailey | Qualmpeddler

Kaina: 70.00 - 100.00LTL

Kada: 2014/05/20

“Comedy Baltics”, “Humoro klubas” ir “Idioteatras” susijungia dar vienam projektui – į Lietuvą atvežti puikų komiką ir išradingą muzikantą Billą Bailey su jo puikiai įvertintu pasirodymu “Qualmpeddler”.

Renginių vietos:

Teatro arena, Vilnius | Parodyti žemėlapyje

2014/05/20 19:00 Teatro Arena Bilietai

Organizatoriai pasilieka teisę savo nuožiūra bet kuriuo metu keisti bilietų kainas TICKETPRO tinklapyje. Atsiskaitant už rezervuotus bilietus, jų kaina bus taikoma pagal tos dienos, kai daromas apmokėjimas, nustatytus įkainius.Jeigu yra nuolaida, tai ji netaikoma bilieto mokesčiui ir arenos mokesčiui (jeigu toks yra).

Taikomos nuolaidos:

- 5 Lt su Daily Card kortele

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės simonas@ticketpro.lt

Renginio detalės

“Comedy Baltics”, “Humoro klubas” ir “Idioteatras” susijungia dar vienam projektui – į Lietuvą atvežti puikų komiką ir išradingą muzikantą Billą Bailey su jo puikiai įvertintu pasirodymu “Qualmpeddler”.

“Comedy Baltics”, “Humoro klubas” ir “Idioteatras” jau pralaužė tarptautinės “stand-up” komedijos ledus Lietuvoje, surengę didelio pasisekimo susilaukusį Dylano Morano pasirodymą praėjusių metų rugsėjį, todėl dar labiau džiaugiasi, ploja katučių ir šoka džiaugsmo šokį, galėdami gegužę pristatyti Dylano Morano bendražygio, vieno išradingiausių Jungtinės Karalystės komikų ir muzikantų Billo Bailey pasirodymą. B. Bailey į Lietuvą atsiveža pakankamai instrumentų (vienas iš jų – iš Biblijos pagaminta gitara), kad galėtų ant scenos pasikviesti kamerinį orkestrą ir ekraną, kuriame rodys krūvą savo susuktų vaizdo juokų.

Gerai žinomas iš televizijos serialo “Bleko knygos” (“Black Books”), kur jis vaidino Dylano Morano herojaus padėjėją, ir Jungtinės Karalystės televizijos laidų QI, “Never Mind the Buzzcocks” ir “Have I Got News for You”, B. Bailey “šaudosi” protingais ir šmaikščiais juokeliais, kurie sukelia juoką nuo pasirodymo pradžios iki jaudinančios pabaigos.

Pernai išpardavęs pasirodymus Helsinkyje, Taline ir Malmėje, Billas leidžiasi į visos Europos turą, pasirodydamas Skandinavijos šalyse, Belgijoje, Nyderlanduose, Čekijoje, Austrijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje!

Billui Bailey kelia susirūpinimą šiuolaikinis pasaulis, bet jis nepavirsta stipriomis abejonėmis. Dalį tų jausmų jis išreiškia scenoje grodamas religinį dubstepą, imdamas į rankas graikišką buzukį, ir gal net atlikdamas “Dauntono abatijos” muzikinio takelio “dub” versiją. Jis stebi, kur mus nuveda melas, nesibaigianti Higso bozono paieška ir kodėl dantistai sugeba taip gerai pasislėpti. Atvykite ir nenusivilsite.

Pasirodyme pamatysite klasikinius Billo Bailey komedijos elementus: muzikines mišraines, daugiakalbystę, filmus, dainas, filosofiją ir kartais, absurdą. Ai, ir dar yra pelėda.

Kur:

  • Teatro arena, Olimpiečių g. 3, Vilnius

Internetas: https://www.facebook.com/events/225124584358096/
Rengėjas: http://www.idioteatras.lt/